Z reprezentačného "súdka" - druhá časť obrancov

Ahojte fanúšikovia reprezentácie,
znovu sme tu s vydaním článku o hokejovej reprezentácii na PPM. Dnes si predstavíme druhú časť naších reprezentačných obrancov, pozrieme sa na výhernú masku, ktorú po vašom hlasovaní bude nosiť Slovensko Zlatko Repáš a tiež sa pozrieme na priateľský zápas proti Švédsku. Prijemné čítanie.

Začnem novou maskou pre Slovensko Zlatka Repáša, ktorú ste odhlasovali v ankete, vyhral návrh manažéra Grafik ThomasHK:

A takto vyzerá Slovensko Repáš s maskou v zápasovej praxi:

Nejaké tie obrázočky sme videli, teraz prejdem na zápas proti Švédsko Švédsku, ktorý sme odohrali na štadióne Kamyl Center (2000). Sila nášho výberu bola 193* a súper mal až 209*, čiže sa dal očakávať zápas v podaní Švédska. Zápas sa hral vo veľmi sviežom tempe, oba celky zvolili ofenzívnu taktiku. V našej bránke sa objavil mladík Slovensko Zlatko Repáš, ktorého striedal po 2. tretine skúsenejší kolega Slovensko Ivan Hrabovský. V bráne súpera stál najlepší hráč a obrovská hviezda Švédsko Oliver LindbergŠvédsko Švédsko zatial túto sezónu ešte v medzištátnych zápasoch neprehralo, naši to chceli ale zmeniť. Zápas začal zaujímavo, už v polovici 3. minúty bol vylúčený Slovensko Juraj Hatiar za faul kolenom. Prvá polovica 1. tretiny bola viac menej nudnejšia, rozbehlo sa to až neskôr, keď v čase 15:31 po útočnom komance strelil gól do práznej brány Švédsko Marcel Aronsson. Súper sa týmto gólom veľmi posmelil a začal si dovoľovať na našich hráčov až príliš veľa, to sa mu aj prekvapivo vyplatilo a pol minútky pred koncom tretiny zvýšil na 2:0 krídelník 4. formácie Švédsko Hugo Östling strelou medzi betóny. Po vážnej porade v kabíne do 2. tretiny sme nastúpili úplne inak naladený, začali sme viac útočiť a už o minútu a 15 sekúnd sme znížili na 2:1 zásluhou Slovensko Teodora Tomíka a jeho tečom. Dostali sme súpera pod mierny tlak, z toho ale ťažil súper, keď naši hráči sa sústredili na útočenie, súper šiel do protiútoku a po rýchlej výmene puku ľahko zasunul puk za chrbát Švédsko Henrik Gunnarsson. Stav 3:1 dlho ale nevydržal, po chybnej rozohrávke v obrannom pásme Švédov zachytil puk Slovensko Boris Hačšák a strelou bez prípravy nedovolil brankárovi ani len zareagovať... Rýchle tempo pokračovalo, akcie zo strany na stranu až v 33. minúte súper znova viedol o 2 góly, keď ukážkovým blafákom sa presadil Švédsko Marcel Aronsson a o 3 góly sme prehrávali po góle Švédsko Oskara Dahlberga, ktorý puk pretlačil v tlačenici pred bránou. Druhá tretina sa skončila stavom 5:2. V tretej tretine sme na začiatku chceli vyrovnať, no súperov brankár bol výrazne proti, až sme začali zápas vypúšťať, jednou z nádejí na záchranu nám dal ešte gól Slovensko Branislava Balasiča, ktorý na začiatku 54. minúty strelou z otočky trafil presne nad lapačku Švédsko Olivera Lindberga. Viac sme už ale neukázali a Švédsko Švédsko si pripísalo piatu výhru v medzištátnych zápasoch v tejto sezóne.

Teraz už konečne prejdem ku avizovanému predstaveniu druhej časti našich reprezentačných obrancov, tak tu ich máme:

No a teraz ešte na záver článku zverejním obľúbený vtip.

Majiteľ balíka PRO Slovensko mate vraví na tlačovke po vyhranom zápase: Keď som bol malý, bol som namyslený... Ale teraz už nemám chybu.

Pred voľbami na post reprezentačného trénera Slovenskej reprezentácie sa Redaktor PowerPlay magazínu liksa a Majiteľ balíka PRO Slovensko mate rozhodli vymeniť si sekretárky na znak vzájomnej dôvery. Tak sa aj stalo. Po piatich dňoch volá Redaktor PowerPlay magazínu liksa svojej sekretárke: